SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ? 0 (850) 500 5 337

MEVCUT EVLER İÇİN

Eviniz 1 veya 100 yıllık olsun, mevcut evinize eksiksiz ev kontrolunun rahatlığını eklemek için en hesaplı, etkin ve kolay yöntem Control4® olmaktadır.

Standart temelli kablolu ve kablosuz teknolojiyi kullanan tüm - ev kontrol tedarikçilerinden biri olarak, Control4® duvarları yıkmadan veya önemli tadilatlara girmeden ev otomasyonunu kurmanıza izin verir. Uyarlanması en zor projeler bile çok kısa zamanda tamamlanabilir. Ve, birçok ev otomasyon sisteminin aksine, Control4®’ün kullanımı inanılmaz derecede kolaydır.


Control4® kablosuz iletişim standardında çalıştığından, evinizde inanılmaz bir ev sineması ve aynı anda farklı odalarda farklı müzikleri dinleyebilme konforunu yaşayabilirsiniz – ve bunu kablolar çekmeden, duvarlar yıkmadan veya önemli temel tadilatlara girmeden başarabilirsiniz.

Control4® maliyeti uygun, ölçeklenebilir ev-otomasyon çözümlemeleri sunmaktadır, bu nedenle başlangıçta bir odayla başlayıp gereksimleriniz doğrultusunda daha fazla ev kontrol fonksiyonunu sisteminize eklemeniz mümkündür.

Control4® evinizdeki aydınlatma ve iklimlendirme konusunda basit, elverişli bir kontrol mekanizması sağlamaktadır. Böylece enerji masraflarının azaltılmasına yardımcı olarak, Dünya için değerli doğal kaynakların da korunmasını sağlayan çevreci bir sistem sunar.