SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ? 0 (850) 500 5 337

İNŞAAT YAPANLAR İÇİN

Evlerde değişiklik yapmak zorlayıcı olabilir; fakat değişiklik doğru yapıldığı takdirde, elde edilecek kazanım ile boş bir ev arasındaki fark dağlar kadar olacaktır. Control4®; kurulumu kolay, uygun maliyetli bir ev kontrol çözümlemesiyle daha çevre dostu evler inşaa etmenize yardımcı olur. Alıcılara kullanımı kolay-yüksek teknolojili çözümler sunar. Günümüzde bu kriterler potansiyel bir alıcı için oldukça önemlidir.


Control4® ile evinize özellikler ekleyerek,
daha çekici hale getirin.

• Tek-dokunmalı Ev Sineması: Ses, video ve ev sineması öğelerinin kontrolunu kolaylaştırıp, bir çok kumanda kullanımını ortadan kaldırır.

• Multi-Room Müzik Sistemi: Evinizin her yerinde XM, Sirius, Rhapsody veya özel iPod kütüphaneniz gibi dijital müzik koleksiyonlarının keyfini çıkarabilirsiniz.

• Akıllı Aydınlatma: Işıklar ve prizler üzerinde basit bir şekilde kontrolü sağlayarak harika ortamlar yaratır.
Control4® akıllı ışıklandırma; zamanlayıcılar, hareket sensörleri ve dimmerlar kullanarak güvenliği destekle ve enerji masraflarını azaltır.

• Gelişmiş İklimlendirme Kontrolu: Enerji tasarrufuna yardımcı olarak, önceden programlanmış iklimlendirme kontrolleriyle rahatlığı ve konforu garantiler.

• Güvenlik ve Emniyet: Ev güvenliği neredeyse Dünyanın heryerinden izlenir hale getiren güvenlik sistem veya IP kameralar içerir.

Daha fazlası: Control4®; kapı anahtarları, pencere panjurları, havuz denetleyicileri, cihaz ekranları gibi geniş bir yelpaze ile bütünleşebilir. Ev kontrolünde yaşamınızı kolaylaştıracak herhangi bir yol aklınıza geliyorsa,

Control4® büyük olasılıkla bunu başarabilir.