SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ? 0 (850) 500 5 337

Control4-Akıllı Ev Teknolojileri


Control4; günümüzün dijital ev düzeni için bir temel olup, herhangi bir meskende eksiksiz ev otomasyonunu elverişli bir seçenek haline getiren ilk şirkettir. Yeni ve mevcut ev elektronik sistemlerine kontrol sağlayarak yaşamı kolaylaştırır. Öncü tüketici elektronik ürünlerinin birlikte çalışmasına izin verir; zahmetsiz eğlence, konfor, rahatlık ve dünyanın her yerindeki ev sahiplerine huzur sağlar.
Control4’un karşılanabilir ve kullanımı kolay yazılım ve donanım ürünleri, konut içi ve internet destekli uzaktan kumandalı kontrol teknolojisiyle; ev sineması kontrolü, müzik noktaları, akıllı aydınlatma, iklimlendirme kontrolü ve güvenliği sağlamaktadır.
Control4; satın alınabilir kablolu ve kablosuz otomasyon ürünleri imal ederek güvenlik, uyumluluk, konfor ve tasarrufu neredeyse herkese sunabilmektedir.
Control4 kablosuz ürünleri, kapsamlı veya pahalı yeniden şekillendirmelere gerek olmadan çok kısa zaman içerisinde kurulabilmektedir.

Control4 sistemlerini kendi özel yaşam biçimlerine uyarlamakla kalmayıp, ürünlerin birimsel doğası sayesinde küçükten başlayıp zaman içinde sistemlerine ilave ürünler eklemelerini mümkün kılar.

Control4 ürünleri; aydınlatma, ses, video, manzara ve iklimlendirmeyi kullanımı kolay tek bir sistemde birleştirerek mükemmel bir çözüm sunmaktadırlar.

Control4 Çözümlemeleri

  • Ekonomik ve uygun maliyetli
  • Kurulumu kolay - Kapsamlı tadilat gerektirmez.
  • Kullanımı kolay – Televizyon üzerinden kontrol imkanı!
  • Esnek – küçük başlayın, zaman ve bütçeniz elverdikçe daha fazla kontrol ekleyin
  • Eski ve yeni evlere uygulanabilir
  • Sadece hayal gücünüzle sınırlandırılabilir!