SİZE NASIL YARDIMCI OLABİLİRİZ? 0 (850) 500 5 337

OTEL UYGULAMALARI


Otel Kontrolü nedir?

Akıllı otel fikrinin, niçin akıllı bir fikir olduğunu ortaya koyan nedenler:

Konuğunuz ayrıldığında otomatik olarak boş oda konumuna geçen bir oda düşünün; ısıtma/soğutma sistemi kapatılır, TV, aydınlatma ve diğer cihazlar bunu takip ederek kapanır. Şimdi işlemlerinizi uzaktan internet bağlantısı olan herhangi bir yerden ayarlayıp, güncelleyip, yönetebildiğinizi tasarlayın. Misafirleriniz tek bir uzaktan kumanda kullanarak perdeleri, ışıkları, sıcaklığı, TV, müzik, uyandırma servisinin programlanmasını, vale talebini ve daha fazlası kontrol edebilir.

Control4’ da, otelcilik sektörü için ideal standartlara dayalı, otomasyon ve enerji yönetim çözümleri var. Konaklama deneyimini yeniden tanımlayarak, kârlılığınızı otomatikman etkileyecek paha biçilmez bir avantaj sağlayan esnek çözümler sunmaktayız. Öyleyse, soru "Bu sisteme sahip olmanın bedelini nasıl karşılıyabiliriz?" değil, asıl soru " Bu sisteme sahip olmamanın bedelini karşılıyabiliriz miyiz?" olmalı.
v Öyleyse, soru "Bunun bedelini nasıl karşılıyabiliriz?" olmamalı, asıl soru "biz bunu gerçekten karşılıyamazmıyız?" olmalı.

Öyleyse… neyi kontrol etmek istiyorsunuz?

Biliyormusunuz…?

• Klimaları, aydınlatmayı ve ısıtmayı kontrol ederek enerji sarfiyatını azaltabilir ve her ay elektrik ve doğalğaz faturalarından büyük miktarda tasarruf edebilirsiniz.

• Control4'ün ZigBee ® Pro teknolojisi kullanması sayesinde yeni kablolama ihtiyacını azaltır; böylece kablolama, borulama ve işçilik maliyetlerinden tasarruf ederek iş çok daha hızlı tamamlanır.